Please download Java(tm).

Bestyrelsen

Formand
Søren
Knudsen
Telefon :
55 44 28 79 
aksak@c.dk
Næstformand
Gunhild Krogager
Carlsson 

carlsson@stofanet.dk
Bestyrelsesmedlem
Annette
Møller

Telefon:
22 55 67 63
anbimol@hotmail.com

Bestyrelsesmedlem
Mette
Brammer
 
mettebrammer@hotmail.com
Bestyrelsesmedlem
Maj-Britt
Juel Nielsen
Telefon:
22 51 88 04
m.juel@hotmail.dk
Bestyrelsesmedlem
Michael
Philipsen

Telefon:
55 44 26 74
philipsen@stofanet.dk

Bestyrelsesmedlem
Karin
Krogager

Telefon:
60 71 15 61
karin.krogager@outlook.dk

Bestyrelsesmedlem
Gert
Vestergård 

Telefon:
30 46 00 66
gert@fladberg.dk

Bestyrelsesmedlem
Karen Uhrt

karen@birkurth.dk

Bestyrelsesmedlem
Janus Thygesen

janus.thygesen@gmail.com

 

Suppleant
Kurt 
Eriksen
Telefon:
20 32 32 92
kuerik@mail.dk

 
Suppleant

 


 
Revisor
Jan Danvar

 
Revisor
Inge Hansen

 

Hjemmeside
Finn John
Carlsson

Telefon:
40 14 26 20
info@karrebaeksminde.dk

 

 DET
 SKER
 HER I
KARREBÆKSMINDE
















 

140 tons
Så meget vejer kontravægten på den spændende Karrebæksminde-bro.

Den store vægt gør, at der kun skal en ganske lille motor til at hæve og sænke broklappen.
Se mere her

 

Kakao, krigere og sutsko
Ja, det er ikke småting den smukke gule bygning ved broen har været anvendt til.


Læs mere

 

 

Havnene

Hvis man foretrækker at komme sejlende til Karrebæksminde, så er der også mulighed for det, hvad enten man kommer for sejl eller motor.
Havnene tilbyder en masse faciliteter og god service. Indsejlingen finder du her: La: N 55º 10' 30.02" Lo: E 11º 38' 14.72"
Se mere her

 

 

Karrebæksminde - meget mere end et idyllisk fiskerleje
Login Powered by CMSimple Template by Kildall Fotografi Sidst opdateret: 08/12 2017 10:31:40
Til forsiden